O nas

W Globzon Travel, naszą siłą napędową jest żarliwe pragnienie odkrywania, poznawania i doświadczania. Jesteśmy prawdziwymi miłośnikami podróży i doświadczonymi odkrywcami, którzy pomogą Ci przeżyć niezapomniane przygody. Zaczęliśmy naszą działalność w turystyce wiele lat temu i od tego czasu zorganizowaliśmy setki niezwykłych wyjazdów.

Pracujemy zgodnie z zasadami zrównoważonej turystyki, starając się wspierać lokalne społeczności na każdym kroku. Wybieramy małe, urokliwe hotele i pensjonaty, aby przekazać nasze pieniądze lokalnym mieszkańcom. Jemy w rodzinnych restauracjach, gdzie nie tylko zasmakujesz w przepysznych potrawach, ale także porozmawiasz z ich właścicielami. Współpracujemy z lokalnymi przewodnikami, którzy z pasją opowiedzą Ci o swoim kraju.

Przez lata pracy w branży turystycznej nauczyliśmy się słuchać naszych klientów. Ulepszamy nasze programy z roku na rok, dodając lokalne atrakcje i eliminując te, które przestały być interesujące, opierając się na opiniach turystów. Nasze wyjazdy to coś więcej niż tylko dobrze przemyślany plan, fascynujące miejsca i piękne krajobrazy. To także ludzie, którzy nadają naszym podróżom wyjątkowy charakter.

Indywidualne podejście

Jesteśmy wstanie sprostać Twoim indywidualnym wymaganiom. Skroimy wycieczkę na miarę Twoich oczekiwań.

Małe grupy

Nasze wycieczki realizujemy w małych grupach. Wszystko po to aby Twoje wrażenia były jak najlepsze.

Niedostępne atrakcje w innych biurach

W naszym wycieczkach jest magia której próżno szukać w innych biurach. Przekonaj się koniecznie!

Wyjątkowe wakacje w Gruzji z Globzon Travel