Wycieczki objazdowe po Gruzji z Tbilisi

Jeśli szukasz niezapomnianej wycieczki objazdowej po Gruzji z Tbilisi, Globzon Travel ma dla Ciebie idealną ofertę. Nasze wycieczki objazdowe po Gruzji z Tbilisi obejmują wszystkie najważniejsze atrakcje tego pięknego kraju. Odwiedzimy starożytne miasta, odkryjemy malownicze górskie widoki i spróbujemy lokalnych specjałów.

Nasza wycieczka objazdowa po Gruzji z Tbilisi rozpoczyna się w stolicy kraju – Tbilisi. Zobaczymy tu m.in. starożytny zamek Narikala, meczet Metekhi i świątynię Sameba. Następnie udamy się do Mccheta, by odwiedzić jedno z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych Gruzji – Svetitskhoveli Cathedral. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie Kazbegi, gdzie podziwiać będziemy przepiękną panoramę gór Kaukazu oraz cudowne widoki na Stepantsminda Church.

Kolejnym etapem naszej wycieczki objazdowej po Gruzji z Tbilisi będzie Kutaisi – drugie co do wielkości miasto kraju. Tutaj odwiedzimy Bagrati Cathedral i Gelati Monastery, a także spróbujemy lokalnych specjałów – khinkali i khachapuri. Następnie udamy się do Batumi, aby podziwiać piękną architekturę Art Nouveau oraz przechadzać się po promenadzie nad Morzem Czarnym.

Na koniec naszej wycieczki objazdowej po Gruzji z Tbilisi wrócimy do stolicy kraju, aby spojrzeć na jej piękno ostatni raz i skosztować tradycyjnego gruzińskiego wina chacahuri. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!