Podróż do Gruzji jest marzeniem wielu z nas. Usłyszeć można, że Gruzja to kraj w którym niemal na co dzień obcować można z naturą i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, a wieczory spędzać w towarzystwie uśmiechniętych i gościnnych Gruzinów, którzy traktują przyjezdnych jak członków własnej rodziny. I rzeczywiście tak jest, stąd jeśli już raz odwiedzimy Gruzję to będziemy chcieli do niej wracać i wracać.

Przed wyjazdem do Gruzji (i oczywiście każdego innego kraju) warto dowiedzieć się nieco na temat waluty oraz jej wymiany, by nie być potem zaskoczonym. W Gruzji walutą jest LARI, a na miejsce najlepiej zabrać ze sobą EURO lub DOLARY i już w Gruzji wymieniać na lokalną walutę (najlepiej robić to kantorach lub bankach). Pamiętajmy też, że planując podróż lepiej mieć przy sobie zapas gotówki, bo płatność kartą nie jest w każdym miejscu zbyt popularna.

Marzysz o niezapomnianej podróży do Gruzji – kraju zachwycających klasztorów, zapierających dech w piersiach krajobrazów i niezwykle gościnnych Gruzinów? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów do Gruzji biura podróży Globzon Travel:

Zobacz inne wpisy: