W którym z gruzińskich miast mogę odpocząć na plaży?

Gruzja to kraj zachwycający – zadziwia nie tylko wspaniałymi miastami, gościnnością mieszkańców czy kuchnią, ale też tym, że każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Odnajdą się tam wielbiciele zapierających dech w piersiach krajobrazów, uwielbiający zwiedzanie czy Ci, którzy lubią zrelaksować się na plaży przy szumie morza. Gdzie warto więc udać się w Gruzji, by móc odpocząć po zwiedzaniu lub złapać oddech przed dalszym poznawaniem tego kraju?

Miastem takim jest rzecz jasna Batumi. Mówi się o tym mieście dużo – jedni są nim zachwyceni, inni zadziwieni. Jedno jest pewne, nikt obok niego nie przejeżdża obojętnie i to właśnie tam możemy zobaczyć wybrzeże Morza Czarnego. Oprócz relaksu na plaży warto pospacerować po nadmorskiej promenadzie i starówce. Można udać się też do znajdującego się tam Ogrodu Botanicznego, delfinarium czy zoo. Warto zwiedzić też kościół czy liczne muzea.

Chcesz zwiedzić Batumi i inne gruzińskie miasta? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów do Gruzji biura podróży Globzon Travel:

Zobacz inne wpisy: